İçeriğe geç

Hakkımızda

 

1990 yılında hırdavat sektörü ürünlerinin satış ve pazarlaması ile faaliyetimize başladık. Sonraki yıllarda da hırdavat ürünlerine ilaveten endüstriyel boya ve tüm sprey ekipmanları alanında gelişim sağladık ve ürün çeşitliliğimizi hobi ve outdoor/kamp ürünleri ile bahçe malzemeleri ile genişlettik. Ürün gamımızın çeşitliliğini gerek kendi markalarımız gerekse distribütörlüğünü üstlendiğimiz markalar ile sağlıyoruz.

Çalışmalarımıza tasarım, üretim, ihracat ve ithalat faaliyetleri ile devam ederek sektör ürünlerinde uzmanlaştık. Kendimizi sürekli geliştirmeyi ve müşterilerimize hergün bir öncekinden daha iyi hizmet vermeyi temel amacımız olarak belirledik. Bu amaç doğrultusunda işimize ilk günkü gibi dört elle sarılmaktan asla vazgeçmedik.

Bir kuruluşun gelişme göstermesinin tesadüfen olmayacağının bilinci ile çalıştık ve bu bilinç ile çalışmamızı sürdürüyoruz. Şirketleri yaşatan ve gelişmesini sağlayan en önemli unsurlardan birinin, gerek müşterilere gerekse tedarikçilere güven vermek ve şirket itibarını sağlamak olduğunun anlayışı içindeyiz. Bu güveni vermenin kolay olmadığını ve bir hayli uğraş istediğini biliyor ve bu ilke çerçevesinde çalışıyoruz.

Siparişin küçüğü de büyüğü de bizim nazarımızda aynıdır. Bu bakış açısıyla, müşterilerimizle uzun soluklu ve artan bir iş ilişkisi içinde olmayı istiyoruz. Şirketimizin ürün ve hizmeti ile “marka”, başka bir deyişle “aranılan” olması temel hedefimizdir. Bu nedenle de sorumluluklarımızın gereklerini yerine getirmekten kaçınmıyoruz.

Çünkü;

“İŞİMİZİ SEVİYORUZ ve ONA SAHİP ÇIKIYORUZ.”

3000 Mutlu Müşteri

Müşterisine zaman, maliyet ve işini kolaylaştırma rahatlığı veren Teknik Alet, müşteri memnuniyetini arttırıcı sürekli gelişim çalışmaları ile 3000’den fazla mutlu müşteri yaratmıştır.

Boya Grubu

Devilbiss ve Asturo gibi dünya markalarını bünyesinde barındıran Teknik Alet Ford, Tofaş ve Otokoç gibi sektöründe öncü firmalara hizmet vermektedir

Kalite Politikası

Kalite takım bilinci yaratmak, firma imaj ve pazarın korunmasını sağlamak ve doğal çevrenin korunmasını sağlayarak sosyal sorumluluk bilincindeki farkındanlığı arttırmak.

Hırdavat Grubu

Sektöründe güvenilir ve öncü olmak, dünya standartlarında markalar yaratmak.