Star Spray guns, 1970 yılında Tayvan’da, birinci sınıf üretim yöntemleri ve yüksek kaliteli püskürtme ekipmanları oluşturmak için kullanılan teknikler üzerine odaklanarak kurulmuştur. Yıldız püskürtme tabancalarının Avustralya’nın en çok satan püskürtme tabancaları çeşidine sahip olmasının pek çok nedeni var.

Son Yapıldı
Star’ın tüm püskürtme tabancası püskürtme uçları ve iğneleri,% 100 yüksek standart paslanmaz çelikten yapılmıştır ve dayanıklılığı göz önünde bulundurarak inşa edilmiştir.

Kapsamlı Deneyim
Star, 40 yılı aşkın süredir yüksek kaliteli püskürtme tabancaları imalatı ve tasarımı yapıyor ve müşterilerin sattıkları her sprey ekipmanının en iyi performansını almalarını sağlamak için tasarımlarını mükemmelleştirmeye devam ediyorlar. Star tarafından üretilen tüm ürünler sadece Tayvan fabrikasında üretilmektedir.

Son teknoloji
Star, tamamen otomatikleştirilmiş üretim hatları ve bilgisayar sayısal kontrol teknolojileri de dahil olmak üzere en yeni ve en ileri üretim uygulamalarını kullanmaktadır. Bu teknoloji arızasız proseslerle kombine edilerek kesin, yüksek kaliteli imalat sonuçları elde edilir.

Uygulamaların Çeşitliliği
Star tarafından üretilen püskürtme tabancaları, endüstriyel kullanım, profesyonel otomotiv kullanımı ve sprey boyama gibi bir dizi endüstriye ve uygulamaya uygundur.

satın alınabilir
Karşılayabileceğiniz bir fiyat için kaliteyi göz ardı etmeye hiç gerek yok. Star’ın püskürtme tabancalarının performansı garanti edilir ve herhangi bir işe kaliteli bir son vermek için bir kol ve bacak ödemek zorunda kalmazsınız.

Kalite Testi
Sıkı kalite standartlarına her zaman uyulur ve her silah işçiliği ve performansı için ayrı ayrı test edilir.

Star Spray Gun Range
Mobilya boyarken veya otomotiv endüstrisinde çalışıyorsanız, uygulamanızla uyuşacak bir püskürtme tabancası bulmanız gerekir. ITM’den temin edilebilen Star püskürtme tabancaları sayesinde, çeşitli modeller, meme boyutları, hava tüketimi, püskürtme kalıbı ve pot kapasiteleri ile boyama veya kaplama işlerinizden herhangi birini alın.

Püskürtme Tabancası ve Püskürtme Tabancaları
Seçim yapabileceğiniz 6 geleneksel püskürtme tabancası ve tencere modeliyle Star, seçim için şımarışa kavuştu. Bu daha geleneksel püskürtme tabancası modelleri alt tarafta fincan olarak tanımlanır ve püskürtme tabancası ve tencere tabancaları serimizden alışveriş yapmayı seçerseniz, tüm işlerinizde yüksek kaliteli bir bitirme ve hızlı çalışma hızı elde edebilirsiniz.

Yerçekimi Besleme Püskürtme Tabancaları
Aralarından seçim yapabileceğiniz 8 yerçekimi püskürtme tabancası çeşidi var. Yer çekimi besleme seçeneği genellikle püskürtme tabancası ve tencere sistemi ile karşılaştırıldığında daha az hava basıncına ihtiyaç duyulduğu için seçilir ve daha az hava basıncı da daha az atık ve daha fazla kontrol derecesine neden olabilir. Birçok ressam, bu muhteşem avantajlar sayesinde yerçekimi sprey tabancalarına geçiyor.

Emme Beslemesi Püskürtme Tabancaları
Mevcut üç emiş besleme modelimiz var. Bu püskürtme tabancaları, tabancadan hava basıncını kullanarak boya yukarı doğru emilir ve tüp boyunca boya tabancadan püskürtülür. Emme besleme sprey tabancaları için çok fazla enerji kullanılır. Bu, sıçrama efektleri veya yapışkanlar gibi özel kaplamalar için mükemmel bir seçenektir.

Basınçlı Kap Kıyafetleri
2L basınç pota donanımından büyük bir 10L modeline kadar olan iki çeşit baskı potası kıyafeti arasından seçim yapın, böylece tüm işlerde daha düşük basınçlarda sabit bir boya akışı sağlanır. Bu özel ekipman, yüksek hacimli işler için mükemmeldir ve genellikle geleneksel emayeler, sızdırmazlık maddeleri ve vernikler için kullanılır.

Ürünler

Dökümanlar

Fotoğraflar

Videolar