Yeniliğe olan bağlılık

Keter Plastic, reçine esaslı ev ve bahçe tüketici ürünlerinin dünyadaki önde gelen üreticilerinden ve pazarlamacılarından biridir. Tüketici bakış açısıyla yönlendirilen yenilik üzerine odaklanan Keter, etkileyici bir mobilya, depolama ve organizasyon çözümleri yelpazesi sunmaktadır. Her Keter ürünü, plastik dayanıklılığını, çekici tasarımı ve eşsiz işlevselliği birleştirmek için düşünülmüş ve tasarlanmıştır. Tüketicilerin günlük yaşamlarını basitleştirmek ve geliştirmek için devam eden taahhüdümüz, küresel başarısının anahtarıdır ..

Ödüllü tasarım

Keter Plastic’in ürünleri, dört Red Dot Tasarım Ödülü ve 2014 yılında En İyi Tasarım Ödülünü de içeren prestijli uluslararası ödüller ile tanınmıştır. Keter,Üretim tesislerini bünyesinde barındıran İsrail’in İhracat Ödülü’nü kazandı. 1991’de ve 2013’te ödüle layık görülerek, ödülü iki defa kazanan ilk ihracatçı oldu. Keter Plastic, 2014 ve 2015 yıllarında Superbrands ödülünü ve sürdürülebilir endüstriyel tasarımda mükemmeliyet için 2009 Atir Award ödülünü kazandı.

Keter Grubunun gururlu bir üyesi

Keter Plastik, 60 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren global bir kuruluş olan Keter Group’un bir parçasıdır. Dokuz ülkede 18 fabrika ve iki dağıtım merkezi işletmekte olup şu anda dünya genelinde 100’den fazla ülkeye satılmakta ve bu pazarların çoğunda satış ofisleri bulunmaktadır.

Kırmızı Nokta Tasarım Ödülü (2010, 2011 & 2013), ID Yıllık Tasarım İncelemesi (2010) ve Yılın DIY Ürünü (2010) gibi ürün patentli ve tasarım ödülleri de ile uluslararası alanda Keter’in kazanmış olduğu tasarım ödülleri.

Bu etkileyici küresel üretim ayak izi ve daha geniş global satış desteği ile Keter Group, esnek lojistik, daha hızlı pazarlama zamanı ve müşteri hizmetinde daha fazla yanıt vermeyi sunabiliyor. Bu avantajlar yıllık satışların 1 milyar doları aşmasına yol açtı. Keter Group, dünya genelindeki en iyi 250 perakendecinin neredeyse tamamı da dahil olmak üzere, 25.000 perakende satış mağazasına dağıtılıyor; bu ilişkilerin çoğunun 25 yılı aşkın bir devamlılığı var.

Ürünler

Dökümanlar

Fotoğraflar

Videolar